Tybetański eliksir długowieczności

tybet

Tybetańskie 4 zioła to prawdziwy eliksir młodości, zdolny zapewnić człowiekowi zdrową długowieczność. Dopóki jesteśmy młodzi, piękni i pełni energii, nie zastanawiamy się nad przemijalnością życia, chorobami, których z biegiem lat pojawia się coraz więcej, nad tym, jak zachować zdrowie. Przychodzi jednak taki moment w życiu, kiedy człowiek jest gotów wyruszyć w najdalszą podróż po cudowne lekarstwo na wszelkie choroby. Oto legenda, która opowiada historię starego człowieka szukającego recepty na zachowanie zdrowia i długowieczności.

Po usłyszeniu plotki, że w Tybecie znajduje się klasztor, w którym mnisi zażywają eliksir młodości i żyją tak długo, jak chcą, pewien starszy człowiek udał się na poszukiwanie tego cudu. Po długim błądzeniu po Tybecie podszedł on w końcu do młodego mnicha z zapytaniem i ziołową miksturę.

Mnich wziął w równych proporcjach: kocanki piaskowe, dziurawiec, rumianek i pączki brzozy. Nabrał ich w równych proporcjach, wymieszał i zaparzył. Po przestygnięciu mnich przecedził napój, nalał połowę, dodał miodu i podał mężczyźnie do wypicia. Zalecił mu, żeby nie pił i nie jadł nic więcej do rana. Drugą część naparu mężczyzna wypił rano, na czczo po podgrzaniu, pół godziny przed śniadaniem.

Prostota takiego przepisu zdumiała mężczyznę, więc zapytał on mnicha o jego skuteczność. Mnich wzruszył ramionami i odpowiedział, że nie on się nie zna, gdyż pije go zaledwie od 150 lat.

Przepis:

Weź po 100 g każdego zioła: dziurawiec, rumianek, kocanki oraz pączki brzozy. Wszystko dobrze zmiel (w młynku do kawy, moździerzu, nożyczkach), wymieszaj i zaparz połową litra wrzącej wody. Poczekaj aż przestygnie, dodaj łyżeczkę miodu. Wypij 2 godziny po kolacji, do rana nic nie jedz. Rano na czczo wypij resztę napoju po uprzednim podgrzaniu (nie w mikrofali!) i dodaniu miodu. Odczekaj pół godziny, zjedz śniadanie. Kuracja może trwać maksimum 10 dni. Podczas leczenia należy powstrzymać się od jedzenia tłustych mięs, kiełbas, fast food’ów, ciast, picia kawy i czarnej herbaty, napojów gazowanych i alkoholowych. Wskazane są lekkie posiłki, kasze i świeże zioła.

Kolekcja tybetańska zawiera rośliny o bardzo szerokim spektrum działania na cały organizm. Działa ona pobudzająco na przewód pokarmowy, moczopędnie, żółciopędnie, przeciwzapalnie, oczyszczają krew i naczynia krwionośne z cholesterolu. Zioła normalizują przemianę materii, oczyszczają krew i limfę, usuwają toksyny z organizmu, zwiększają elastyczność naczyń krwionośnych. Napar pomaga szybko pozbyć się zbędnych kilogramów.

Tybetańska receptura 4 ziół:

zapobiega występowaniu chorób układu sercowo-naczyniowego;
łagodzi stan nadciśnienia, stopniowo przywracając ciśnienie do normy;
obniża poziom cholesterolu;
zwalcza bezsenność;
poprawia wzrok;
zmniejsza częstotliwość i intensywność bólów głowy; stopniowo eliminuje migrenę.

Przeciwwskazania: Nie jest zalecane stosowanie kuracji latem. Przed zastosowaniem jakiejkolwiek recepty (zwłaszcza tej z internetu), niezwykle ważne jest, aby wykonać badania, poznać stan swojego organizmu i jego problemy. Podczas kuracji pozostań pod kontrolą lekarza.

Źródło: https://luludmila.ru/tibetskij-recept-molodosti-carskij-sbor-iz-4-trav

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *